RudinaRudina - Stilistja Rezarta Skifteri tregon sesi u be pjese! (10 tetor 2018)

20:51

Ajo është një stiliste e njohur shqiptare, e cila prej shumë vitesh tashmë është kthyer në stilisten e preferuar të personazheve të ...

Rudina - Era Rusi zbulon pasionin e saj per armet! (16 tetor 2018)

28:31

Ajo është një nga zërat më të spikatur të skenës muzikore si edhe një nga këngëtaret më të dashura të publikut. Së fundmi ka ...

Rudina -Orinda Huta: Sot nje vit pas martese! Ju tregoj pasionin tim per gatimin! (04 tetor 2018)

37:52

Orinda Huta nisi rrugëtimin e saj në Tv Klan vetëm 5 ditë më parë si moderatore e emisionit “Jo Vetëm Modë”. Ndryshe nga ...

Rudina - Aktorja Eni Jani tregon sesi ra ne dashuri me pedagogun e saj! (02 tetor 2018)

33:21

Eni Jani dhe Genc Fuga janë prej 12 vitesh të martuar, martesë nga e cila kanë dhe dy vajza, Stinën dhe Ajrin. Sot ndryshe nga ...

Rudina - Ingrit Gjoni prezanton shtepine e re dhe flet per djalin 6-vjecar! (03 tetor 2018)

38:42

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN; Ingrit Gjoni është ndër këngëtaret që i ka ...

Rudina - Arta Elezaj, aktorja me e re ne spektaklin e humorit Duplex ne Tv Klan! (11 tetor 2018)

10:02

Duplex” është një nga emisionet më të reja që ka filluar në Tv Klan dhe që do t'iu shoqërojë çdo të shtunë në orën 20:05. Në këtë ...

Rudina - Eni Cobani rrefen marredhenien me nenen e saj! (08 tetor 2018)

32:56

Atë jemi mësuar ta shohim shpesh në ekran teksa flet për drejtësinë. Por ndryshe nga herë të tjera Eni Çobani ishte sot në ...

Rudina - Lorik Cana: Pasi lashe futbollin shtova 10 kg! (11 tetor 2018)

40:15

Lorik Cana mbetet legjendë e futbollit shqiptar. Rrugëtimi i tij prej më shumë se 13 vjet me kombëtaren përfundoi pikërisht një vit ...

Rudina - Roza Lati: Ja pse i realizova fotot provokuese! (11 shtator 2018)

30:45

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.

Rudina - Mentor Haziri rrefen njohjen e tij te vjeter me Dua Lipen! (18 tetor 2018)

30:29

Ai është një këngëtar i njohur i rrymës pop dhe rock, si edhe si tekstshkrues. Bëhet fjalë për Mentor Hazirin i cili është vlerësuar ...

Rudina - Gjergj Leka prezanton per here te pare klipin qe flet per jeten e tij! (19 tetor 2018)

27:55

Ai është një kantautor i njohur dhe i dashur për të gjithë. Bëhet fjalë për Gjergj Lekën, i cili prezantoi sot në emisionin “Rudina” në ...

Rudina - Anjeza Maja: Eksperienca ime e re si balerine! (17 tetor 2018)

28:23

Pas eksperiencës si moderatore në emisionin e mëngjesit, Anjeza Maja i është rikthyer spektaklit. Ajo sëbashku me partnerin e ...

Përmendi Olsi Ramën e Dakon, Rama përplaset me Rudina Xhungën

3:10

Per me shume video dhe lajme klikoni , faqja me e klikuar shqiptare...

Rudina - Si te vishemi mire me nje kosto prej 10.000 lekesh! (19 tetor 2018)

20:42

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD & TVKLAN.

Rudina - Roza Anagnosti, rrefen historine e saj te dashurise! (15 tetor 2018)

49:50

Ajo është ndër ikonat e kinematografisë shqiptare që me rolet e saj në filma dhe teatër ka dhënë një kontribut të jashtëzakonshëm ...

Rudina - Dukesha Meghan Markle dhe Princi Harry ne pritje te femijes se pare! (16 tetor 2018)

23:37

Një tjetër dasmë madhështore, ka vënë sërish në qendër të vëmendjes këtë të premte oborrin mbretërore anglez. Bëhet fjalë për ...

Rudina - Martesat "showbiz" te zhvilluara se fundmi! (05 tetor 2018)

33:51

Lajmet rozë rreth personazheve të njohur të showbizit janë lajme që kanë interes të lartë në publik. Së fundmi dasmat janë ato që ...

Rudina - Kur muzika ben bashke nene e bije! (28 shtator 2018)

28:06

Ajo ka një karrierë 44-vjeçare në muzikë dhe është një nga emrat më të dashur në gëzimet familjare në Kosovë, por edhe në ...