RudinaRudina - Oriela Nebijaj flet per familjen, televizionin dhe angazhimin ne PD! (31 janar 2019)

36:08

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD Ajo është një nga vajzat më të këndshme të ...

nga Rudina Dembacaj - E ftuar Greta Koçi

1:09:24

oranews #mosifolshoferit Follow Ora News Subscribe To on YouTube Channel for NEWS HERE:  ...Nieuw

Rudina - Eranda Libohova sjell kengen , nje balade per Shen Valentin! (12 shkurt 2019)

35:07

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD Ajo është një nga këngëtaret shqiptare më të ...

Rudina - Edlir Reka rrefen historine e pikturave te tij! (28 janar 2019)

23:00

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD Ditën e premte, një prej të ftuarve në ...

Ne kurthin e Piter Pan - Jozefina Topalli! (Sezoni 2)

30:50

www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.Nieuw

Rudina - Klea Huta dhe Elgit Doda rrefejne historine e tyre dashurise! (20 shkurt 2019)

40:17

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD Ata janë ndër çiftet më të komentuara të ...Nieuw

Rudina - Armina Mevlani prezanton publikisht shoqen e saj te femijerise ! (21 shkurt 2019)

32:37

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD Ato janë shoqe prej 25 vitesh. Janë njohur ...Nieuw

Lufta e nuseve - Sezoni 5 - Episodi 2

54:56

Facebook: Reality show ku tre nuse garojne cdo puntate per nje muaj mjalti!Nieuw

Rudina - Hetem Ramadani: Si mund te sherohemi nga semundjet pa perdorur ilace! (20 dhjetor 2018)

40:00

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD Ai ka zgjuar kureshtjen e të gjithë ...

Rudina - Cfare perfaqesonte per moden Karl Lagerfeld?! (21 shkurt 2019)

19:36

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD TVKLAN.Nieuw

Rudina - Lorik Cana: Pasi lashe futbollin shtova 10 kg! (11 tetor 2018)

40:15

Lorik Cana mbetet legjendë e futbollit shqiptar. Rrugëtimi i tij prej më shumë se 13 vjet me kombëtaren përfundoi pikërisht një vit ...

Rudina - Hot Topics / Lajmet me te nxehta nga showbiz-i! (22 shkurt 2019)

36:35

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD TVKLAN.Nieuw

Rudina - Florjan dhe Sabina Binaj rrefejne historine e tyre te dashurise! (18 shkurt 2019)

36:17

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD Ai është një aktor humori mjaft i suksesshëm ...Nieuw

Ne kurthin e Piter Pan - Elhaida Dani! (Sezoni 2)

30:49

www.tvklan.al Entertainment format by Endemolshine TVKlan, LIVE from RTVKLAN Theatre.Nieuw

Rudina - Estela Ujka, rrefen eksperiencen e saj si nena e tre vajzave! (06 shkurt 2019)

34:26

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD Ajo është një prej blogereve më të njohura ...

Rudina - ! (14 shkurt 2019)

37:53

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD 14 Shkurti është një ditë e veçantë që ...

Rudina - Jona Spahiu rrefen dasmen e saj, shtatzanine dhe lindjen e djalit! (04 shkurt 2019)

37:20

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD Ajo është një moderatore e njohur, e cila ka ...

nga Kastro Zizo - E ftuar Rudina Dembacaj (Pjesa e parë, 22 shkurt 2019)

36:25

oranews #latenightshow #kastrozizo Aktorja e humorit dhe prezantuesja e emisionit ishte e ftuar ne emisionin ...Nieuw

Rudina - Vesel Kurtishaj ne nje rrefim per jeten, familjen dhe politiken! (13 shkurt 2019)

28:59

www.tvklan.al Emision info-argetues nga Rudina Magjistari ne KLANHD Ai është një djalë i ri që duket se ka lindur ...

Rudina - Kur muzika ben bashke nene e bije! (28 shtator 2018)

28:06

Ajo ka një karrierë 44-vjeçare në muzikë dhe është një nga emrat më të dashur në gëzimet familjare në Kosovë, por edhe në ...